top of page

Дебют у Вищій Лізі Чемпіонату України

Вдалий виступ дебютанта Вищої ліги Чемпіонату України з регбі-7 команди «КСК-ДЮСШ Ірпінь» стало для всієї регбійний громадськості України несподіваним відкриттям: серед опитаних старожилів цього турніру, наші молоді гравці не виглядали «хлопчиками для биття». На нас поглядали з усмішкою, мовляв, ось зараз ми Вас і перевіримо на міцність в прямому і переносному сенсі!

Зустріли нас «по одягу». Прекрасно екіпірована команда виглядала дуже презентабельно! Молодь рвалася в бій та так завзято, що в пориві боротьби, ми іноді діяли на межі фолу. Судді правильно відправляли надмірно гарячі голови на 2-х хвилинний відпочинок. Звичайно, це порушення ігрової дисципліни. Адже гравці, що залишилися на полі повинні були працювати за себе і за того хлопця... Але все це ігровий досвід, якого нам, на жаль, не вистачало. І пандемічні обмеження, і відсутність спарингів, віддалені тренування... Рік був, звичайно, для всіх важкий і незвичний.


Зимовий підготовчий період на базі Ірпінської ДЮСШ, в тренажерному залі приніс певні успіхи у фізичній підготовці гравців.


Весняні тренування на ігровому полі дозволили удосконалювати тактичну готовність команди, награвати технічні комбінації, ліпити зіграну команду.


Минулорічне друге місце в Першій Лізі Чемпіонату України з регбі-7 заохотило регбістів «КСК ДЮСШ Ірпінь».


Було прийнято рішення виступати у Вищій Лізі, де боротися за призові місця. Хороші амбіції при хорошій відвідуваності тренувань, нарощуванні навантажень, награнність складу.


Перший тур Чемпіонату України

На Перший тур Чемпіонату України в м. Одеса 18 квітня ми їхали боротися в кожній грі, використовуючи наші досягнення в підготовці.


У відкритому турнірі I туру Вищої Ліги виступало 7 команд України: Збірна м.Одеси, Дніпро, Ужгород, Харків, Івано-Франківськ, Київ, КСК-ДЮСШ Ірпінь і команда з м. Кишинева (Молдова).


За жеребкуванням першими нашими суперниками була команда «Станіславів» з Івано-Франківська - старожил Вищої ліги. Наша перемога з рахунком 38:7 була переконливою.

Друга гра з досвідченими дніпрянами також принесла нам заслужену перемогу 36:14. Збірна команда з Молдови сподівалася покарати нас за зухвалість. Гра була жорстка, чоловіча з вилученнями з поля гарячих хлопців. Один раз на полі залишалося всього 5 наших бійців!!! Так, довелося попотіти в усіх сенсах... Ось, що значить правильна організація гри без порушень. Це, звичайно, корисний урок на майбутнє! Але, як і раніше, бойовий настрій команди приніс заслужений успіх з рахунком 29:0.

Тепер перед тренерським складом стояла нелегка задача «приземлити» переможців. Вказавши на помилки тактичного і технічного плану ряду гравців і команди в цілому. Особливий акцент був зроблений на чітке виконання установок на гру, дотримання дисципліни. Часто, після перемог паморочиться голова, необхідно відразу остудити запал і грати в свою гру.


Фінал звів нас з найдосвідченішою командою турніру Збірною м.Одеси.

Наша біла заздрість: в Одесі багато років успішно функціонує Академія регбі, де виховуються покоління регбістів, починаючи з 7 річного віку. Простір для відбору відкритий. У школах міста введено уроки регбі, 15 тренерів працюють з резервом професійної команди «Кредо-63». Прекрасна тренувальна та ігрова база (два трав'яних поля!!!) - це мрія!


Однак, геть авторитети! Ми вийшли в повній бойовій готовності. Перший тайм 17:7. У хлопців «сверблять» руки до спроб. Нерви іноді здають... видалення у обох команд... Другий тайм був схожий на шквал, незважаючи на наші помилки повний розгром грандів 44:7. Ми зробили заявку на перемогу в Турнірі! «Команда КСК-ДЮСШ Ірпінь» налаштована грати в колективне атакуюче регбі. Про це говорить, як співвідношення здійснених і пропущених спроб (25:4), так і те, що з 13-ти заявлених на тур гравців, 11 осіб успішно завершували наші атаки!


Далі тільки робота і нарощування темпу. Є над чим подумати і зробити аналіз виступів. Восени II фінальний тур. Попереду навчально-тренувальні збори (найбільш плідний етап підготовки команди). Спасибі ВСІМ, хто бере активну участь у житті команди і сприяє її успіхом. Постараємося Вас не підвести!!!

Останні пости

Дивитися всі

Сезон 2020 закритий!

Весь сезон 2020 року пройшов під знаком пандемії Covid-19. Через епідемічну ситуацію в світі була заборона на масові заходи: закрилися спортивні зали, стадіони, тренажерні зали, басейни... Це внесло к

Comments


bottom of page