top of page

Літній період 2021

Літня невелика перерва в турнірах з регбі була заповнена підготовкою збірної національної команди України U-18 з регбі-7 до майбутнього Чемпіонату Європи в м. Рига (Латвія).


У м. Одеса з 29 червня по 3 липня проходив другий НТЗ для кандидатів до складу збірної. Від нашої команди були рекомендовані 6 гравців:

  • Костянтин Ковган;

  • Олександр Довгаль;

  • Костянтин Лола;

  • Олексій Бенгардт;

  • Іван Горбач;

  • Данило Лещенко.

Образливу травму отримав явний претендент до складу І. Горбач - це спорт!

За результатами збору були відібрані найбільш підготовлені гравці: К. Ковган (обраний капітаном команди), А. Довгаль і Д. Лещенко.


У Чемпіонаті Європи команда виступила дуже гідно і стала Чемпіоном Європи 2021 року обігравши всіх претендентів на медалі. Хлопці команди «КСК-ДЮСШ Ірпінь» були визнані кращими, зігравши шість нелегких ігор проти збірних команд 12 країн Європи. А Д. Лещенко приніс в скарбничку збірної більше всіх очків, зробивши взяття воріт 8 разів! Гордимся этими достижениями и поздравляем ребят с победой! Гімн нашої країни звучав і радував всіх друзів України!
А після зовсім короткого відпочинку 2 серпня вся команда «КСК-ДЮСШ Ірпінь» - 22 гравця - виїхала на літній 11-ий денний збір в м. Кременець Тернопільської області, де на прекрасному стадіоні продовжувала підготовку до II туру Вищої Ліги Чемпіонату України з регбі-7, який пройде 18-19 вересня в м. Ірпінь.


Види підготовки були різноманітними: і щоденні кроси (благо, Замкова гора була поруч!), і тактична підготовка на прекрасному трав'яному полі центрального стадіону міста, і теоретична підготовка з переглядом записів як попередніх ігор і розбором помилок, так і провідних команд світу і Європи, як гідний приклад для наслідування.Кількість прибулих на НТЗ гравців дозволила проводити щоденні спарингові тренування. Багато уваги приділялося індивідуальній і колективній техніці. Не була забута і швидкісно-силова робота. Гравці значно підтягнули слабкі місця, зіграли і відчули плече товариша.


Навчально-тренувальний збір активний і плідний, що вселяє надію на успішний виступ команди в II турі Вищої ліги Чемпіонату України з регбі-7.


Вболіваємо на фіналі за наших хлопців 18-19 вересня на стадіоні «Чемпіон» у м. Ірпінь!!Останні пости

Дивитися всі

Сезон 2020 закритий!

Весь сезон 2020 року пройшов під знаком пандемії Covid-19. Через епідемічну ситуацію в світі була заборона на масові заходи: закрилися спортивні зали, стадіони, тренажерні зали, басейни... Це внесло к

Comments


bottom of page