top of page

🏆 Чемпіони України з регбі-7

Фінальний тур Вищої Ліги з регбі-7 відбувся в м. Ірпінь 19 вересня 2021 року.


Як повідомлялося раніше, чоловіча команда КСК-ДЮСШ Ірпінь, що складається з вихованців ДЮСШ (багаторазових чемпіонів України в різних дитячих, юнацьких і юніорських змаганнях!!!) і двох досвідчених гравців: Краснодемського Віталія та Глушкова Євгенія в сезоні 2021 дебютувала у Вищій Лізі Чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд.Успішно пройшовши перший тур змагань (вигравши всі ігри), підготовка до фінального туру проходила по наростаючій. Тренування, успішний плідний літній збір, здорові амбіції дебютантів…


Наша молода перспективна команда ставила цілі: виграти Вищу Лігу і отримати право виступати в Суперлізі!


Наші суперники були налаштовані по-бойовому! Брали участь 8 команд в двох підгрупах.Вони хотіли вказати новачкам своє місце в табелі про ранги... Але ми - не ликом шиті!!!


Ось результати ігор фіналу:


  1. Трініті (Ужгород) 35-7 (перший тайм 21-7)

  2. Ів. Франківськ 29-7 (12-7)

  3. ТЕХ АС (Харків) 39-0 (17-0)

  4. Збірна Одеси (Лідерс) 17-0 (5-0) матч за I місце

Співвідношення очків: 120-14.Здійснили спроби 11 гравців.


Завдяки фінансовій, моральній підтримці наших спонсорів, ми змогли зберегти бойовий дух в команді, настрій на перемогу, і, в підсумку домоглися звання Чемпіонів України з регбі-7 серед чоловічих команд!


До цього успіху ми йшли 7, 5 років! Честь і слава нашим хлопцям! Низький уклін невтомним тренерам Денбновецькому Леоніду Володимировичу, його вірному помічнику Равлюку Сергію Михайловичу, досвідченому гравцеві граючому тренеру Краснодемському Віталію.Сезон успішно завершений! Попереду нові досягнення! Віримо в успіх і підтримку друзів нашої славної команди і вірних вболівальників!

Останні пости

Дивитися всі

Сезон 2020 закритий!

Весь сезон 2020 року пройшов під знаком пандемії Covid-19. Через епідемічну ситуацію в світі була заборона на масові заходи: закрилися спортивні зали, стадіони, тренажерні зали, басейни... Це внесло к

Comments


bottom of page